Publikohet ‘Deja Vu’ nga Kida dhe Lyrical Son - Bota Sot
Publikohet ‘Deja Vu’ nga Kida dhe Lyrical Son

Mediale Vip

Publikohet ‘Deja Vu’ nga Kida dhe Lyrical Son

Më: 19 maj 2019 Në ora: 14:06
Kida dhe Lyrical Son

Është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur nga dyshja e njohur, këngëtarja Kida dhe reperi Lyrical Son.

Kënga e re me titullin ‘Deja Vu’ është realizuar edhe me videoklip i cili është punuar nga Alban Selimaj, muzika nga K Master ndërsa për tekstin është përkujdesur Lyrical Son dhe Erno.

Kida si çdo herë erdhi atraktive dhe mahnitëse në dukje, projekti i ri tashmë mund ta gjeni në kanalin ‘Youtube’.

Kujtojmë që ky është bashkëpunimi i parë në mes të dy artistëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...