Mbani frymën djem! Maturantja nga Gjilani me dukje super seksi për mbrëmjen e maturës - Bota Sot
Mbani frymën djem! Maturantja nga Gjilani me dukje super seksi për mbrëmjen e maturës

Mediale Vip

Mbani frymën djem! Maturantja nga Gjilani me dukje super seksi për mbrëmjen e maturës

Më: 19 maj 2019 Në ora: 18:59
Rrushe Shabani

Nxënësit e shkollave të mesme në Kosovë po festojnë mbrëmjen e maturës që shënon fundin e shkollimit të mesëm.

Në natën që ata e shohin shumë speciale, vajza e djem kanë qëllim të rregullohen dhe të duken sa më bukur e që ta kujtojnë përgjithmonë.

Njëra nga vajzat maturante që ka pasur një dukje shumë speciale për këtë mbrëmje është Rrushe Shabani, maturante nga Gjilani.

Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...