Gili feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj - Bota Sot
Gili feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

Mediale Vip

Gili feston ditëlindjen, kjo është mosha e saj

Më: 21 maj 2019 Në ora: 09:44
Gili

Këngëtarja Gili sot feston ditëlindjen e saj.

Një ndër këngëtaret më të dashura për publikun Gili sot feston ditëlindjen e saj të 53-të.

Gili ka një karrierë shumë të bujshme në skenën e muzikore, debutimin e saj në muzikë e bëri qysh në vitin 1980.

Ajo është e martuar me Ilir Beranin dhe ka dy fëmijë.

Ai shfrytëzoi mundësinë që përmes një postimi në Facebook ta urojë Gilin për këtë ditë të veqantë “Urime ditelindjen zemer! I gezofshe te gjitha te mirat e kesaj bote! Jeto e lumtur me neve! Te dojne shume Lili, Roki dhe Doni “ ishin fjalët e Ilirit në fotografinë e publikuar. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...