A e keni ditur këtë kuriozitet për Labin? - Bota Sot
A e keni ditur këtë kuriozitet për Labin?

Mediale Vip

A e keni ditur këtë kuriozitet për Labin?

Më: 21 maj 2019 Në ora: 11:29
Labi

Labi është një nga moderatorët shqiptar që njihet për emisionin e tij ‘1 kafe me Labin’.

Ai ka vite që transmeton këtë emision. Labi është i martuar me Qëndresën dhe kanë një vajzë së bashku.

Çifti, kanë një jetë të lumtur familjare. Dimë shumëçka për moderatorin, por a e keni ditur se ai ka një tatuazh.

Labi, si tatuazh e ka në këmbë një penë atë mund ta shihni në foton e mëposhtme.

Se cila është arsyeja e bërjes së tatuazhës pikërisht një penë, e din vetëm Labi.

Ndryshe, ai është njëra nga moderatorët me të pëlqyer shqiptar.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...