Luana publikon foton seksi dhe ka një mesazh për të gjitha zonjat: Rregulli numër një… - Bota Sot
Luana publikon foton seksi dhe ka një mesazh për të gjitha zonjat: Rregulli numër një…

Mediale Vip

Luana publikon foton seksi dhe ka një mesazh për të gjitha zonjat: Rregulli numër një…

Më: 21 maj 2019 Në ora: 16:09
Luana Vjollca

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca, prej pak ditësh ndodhet në Venecia të Italisë. Nga fotot e publikuara në profilin e saj në “Instagram”, duket se ajo është vetëm, por jo.

Me Luanën ndodhet i dashuri i saj i shumëpërfolur, Krenar Çoçaj. Gjithashtu atyre u është bashkuar edhe Marina së bashku me Getoarin.

Ndërkohë një ditë më parë, moderatorja publikoi një fotografi ku shfaqet mjaft elegante dhe seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rule nr 1 for a lady.. Stay Classy !

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Bashkëngjitur me foton, ajo la edhe një mesazh për të gjitha zonjat.

“Rregulli numër një për një zonjë: Qëndro me klas!”, shkruan Luana Vjollca në postimin e saj në “Instagram”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...