Big Mama është në lidhje? - Bota Sot
Big Mama është në lidhje?

Mediale Vip

Big Mama është në lidhje?

Më: 21 maj 2019 Në ora: 17:11
Big Mama

Lirshmëria, sinqeriteti dhe sensi i saj i humorit vazhdojnë ta karakterizojnë Big Mamën, këngëtaren e shumë hiteve që solli ndër vite.

Por, jo vetëm kaq. Dukja e saj e dikurshme ishte shpesh pjesë e shkrimeve rozë, madje pesha ishte ajo që e bëri të veçantë atë në skenë dhe po ashtu të dashur për publikun.

Mirëpo, Big Mama tashmë ka një imazh tjetër, gjë që e bëri shumë të përfolur për shkak të kureshtjes së madhe se si arriti t’i humbë kilogramët e dikurshëm.

Në një intervistë për emisionin “#Gjesi”, Bigi flet për jetën e saj private dhe angazhimin si autore e emisionit “Mama’s Trip”.

Kur jemi te jeta private, Big Mama veçanërisht kohëve të fundit është komentuar shumë për këtë pjesë por që nuk ka qenë diçka konkrete dhe e konfirmuar nga vet këngëtarja.

Ajo për #gjesi ka treguar: “Jam në kërkim të fatit. Jam lodh ma me këtë pyetje dhe me këtë përgjigje, jo që nuk du, po unë besoj diçka. I besoj kësmetit, i besoj fatit e ndoshta nuk ka ardhur ende. Nuk është ajo diçka që e kurdisim vet ose që e aranzhojmë vet. Udhëtimet mund ti aranzhojmë, pushimet mund ti aranzhojmë, por zemrën nuk mund ta aranzhojmë, as kësmetin e as fatin. Ishalla e përjetoj edhe unë atë ndjesi, por për momentin nuk ka diçka të tillë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...