“A mund të bëhem unë ushqimi yt?” Këngëtarja fshin fotografinë pas komentit flirtues - Bota Sot
“A mund të bëhem unë ushqimi yt?” Këngëtarja fshin fotografinë pas komentit flirtues

Mediale Vip

“A mund të bëhem unë ushqimi yt?” Këngëtarja fshin fotografinë pas komentit flirtues

Më: 21 maj 2019 Në ora: 18:11
Channing Tatum dhe Jessie J

Channing Tatum është më i dashuruar se kurrë me këngëtaren Jessie J dhe dëshiron që e gjithë bota ta dijë.

Aktori bëri një koment flirtues në fotografinë seksi të Jessie J në Instagram, e cila u fshi më vonë. Imazhin ku këngëtarja kishte veshur një fustan të zi dhe dukeshin qartë format e  mira trupore e shoqëroi me tekstin:

"Kjo pikturë është e kundërta e gjendjes time emocionale Stressy j. Ju e dini kur keni kaq shumë gjëra për të bërë sa qeshni me vete, pastaj filloni të qani, pastaj qeshni sërish dhe qani më shumë. Më pas keni nevojë për pak ushqim të shpejtë".

 Brenda pak minutave komentoi Channing, me të cilin përflitet se po shijon një histori dashurie. "A mund të bëhem unë ushqimi yt?" - shkruajti aktori.

Më vonë, Jessie J ndërroi mendim dhe e fshiu fotografinë por nuk dihet arsyeja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...