Wanda si Sharon Stone... i nxjerr të gjitha “pa dashje” - Bota Sot
Wanda si Sharon Stone... i nxjerr të gjitha “pa dashje”

Mediale Vip

Wanda si Sharon Stone... i nxjerr të gjitha “pa dashje”

Më: 21 maj 2019 Në ora: 18:55
Wanda Nara

Tashmë pozat seksi të postuara në rrjetet sociale, por edhe me bashkëshortin, që kanë bërë jo pak bujë, janë kthyer "buka e përditshme" për Wanda Naran, edhe pse ndonjëherë e tepron. Por, incidenti i fundit (me apo pa dashje!!) ka bërë që të vihet jo pak në pozitë.

Teksa ishte duke bërë fotografi në pasqyrë, pas kuintave të emisionit "Tiki Taka" dhe ka postuar gjithçka, duket qartë se fustani është hapur më shumë se sa duhet dhe ka treguar pjesë intime të bashkëshortes së Mauro Icardit.

Një incident i njëjtë i ndodhi në skenë aktores Sharon Stone në setin e filmit

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...