Pas ‘zhurmës’ së madhe, ja çfarë po bëjnë tani Mozzik dhe Loredana - Bota Sot
Pas ‘zhurmës’ së madhe, ja çfarë po bëjnë tani Mozzik dhe Loredana

Mediale Vip

Pas ‘zhurmës’ së madhe, ja çfarë po bëjnë tani Mozzik dhe Loredana

Më: 21 maj 2019 Në ora: 19:21
Mozzik dhe Loredana

Mozzik dhe Loredana po rikthehen fuqishëm.

Pas ‘zhurmës’ së madhe lidhur me rastin e fundit që ndodhi në Zvicër me Loredana Zefin, ajo dhe partneri i saj duket se e kanë ndërmend të rikthehen fuqishëm me një bashkëpunim.

Ishte Loredana ajo e cila e ka publikuar një foto në Instastory, imazh në të cilin shihet me Mozzik dhe reperin Dardan.

Me këtë postim ajo la të kuptohet se pas ‘zhurmës’ ajo dhe Mozzik po punojnë për projekte të reja muzikore.

Lidhur me ndonjë bashkëpunim mes treshes nuk kanë folur mirëpo foto la të kuptohet shumë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...