Dafina zbërthen bluzën dhe nën të nuk ka veshur asgjë - Bota Sot
Dafina zbërthen bluzën dhe nën të nuk ka veshur asgjë

Mediale Vip

Dafina zbërthen bluzën dhe nën të nuk ka veshur asgjë

Më: 21 maj 2019 Në ora: 21:25
Dafina Zeqiri

Dafina Zeqiri zbërthen bluzën në foton e re në Instagram dhe nuk ka veshur fare sytjena.

Këngëtarja Dafina Zeqiri i ka provokuar ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo i ka publikuar dy fotografi në të cilat shfaqet joshëse me veshje sportive por edhe pa sytjena. Dafina nuk e ka pasur fare problem që fotot e tilla t’i postoj në Instagram ani pse nën bluzë shihet se nuk ka veshur asgjë.

Këngëtarja kohëve të fundit po luan edhe me ngjyrat e format e ndryshme të flokëve dhe njihet për stilin e veçantë.

Në anën tjetër po e shijon suksesin në muzikë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...