Tayna si Kim Kardashian, xhinset e ngushta i zbulojnë vithet bombastike - Bota Sot
Tayna si Kim Kardashian, xhinset e ngushta i zbulojnë vithet bombastike

Mediale Vip

Tayna si Kim Kardashian, xhinset e ngushta i zbulojnë vithet bombastike

Më: 21 maj 2019 Në ora: 23:55
Tayna

Tayna i ka ‘çmendur’ ndjekësit e saj.

Reperja Tayna i ka ‘çmendur’ ndjekësit e saj me postimin e fundit që e ka bërë në Instastory.

Në imazhin e postuar ajo ka vënë në pah vithet bombastike të cilat i duket akoma më joshëse me xhinset e ngushta.

Në Insagram ajo publikon shpesh foto dhe çdo herë merr vëmendjen me linjat trupore por suksesi i Taynës në muzikë e mund këtë tjetrën.

Që nga filimet e para të karrierës, projektet e saj muzikore janë shndërruar në hite dhe Tayna konkurrente e fortë e repereve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...