Fero tregon se është i dashuruar kokë e këmbë - Bota Sot
Fero tregon se është i dashuruar kokë e këmbë

Mediale Vip

Fero tregon se është i dashuruar kokë e këmbë

Më: 22 maj 2019 Në ora: 00:42
Fero dhe Arbenita

Fero dhe Arbenita janë çiftet më të reja të estradës shqiptare, të cilët komentohen cdo ditë. 

Ata po shijojnë dashurinë e tyre, ndërkohë që janë tepër të suksesshëm. Ndonëse punojnë fort, të dy gjejnë kohë të takohen dhe të shprehin dashurinë për njëri-tjetrin.

Nga postimet në rrjete sociale, kemi vënë re se Arbenita guxon më shumë të shprehë ndjenjat. Por sot, Fero ka treguar se është i dashuruar kokë e këmbë me modelen.

Në një fotografi që ajo ka publikuar në Instagram, reperi i shkruajti: "Bubu jem".

Duket se kjo është nofka që përdorin në mënyrë përkëdhelëse. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...