Pete Davidson ndjek Kate Beckinsale në Instagram pas ndarjes - Bota Sot
Pete Davidson ndjek Kate Beckinsale në Instagram pas ndarjes

Mediale Vip

Pete Davidson ndjek Kate Beckinsale në Instagram pas ndarjes

Më: 22 maj 2019 Në ora: 08:26
Pete Davidson dhe Kate Beckinsale

Pete Davidson vendosi të ndiqte ish të dashurën e tij Kate Beckinsale, në rrjetet sociale në mes të natës.

25 vjeçari u pa teksa ka filluar ta ndjekë prapë 45 vjeçaren dhe pëlqeu një fotografi të saj me prindërit.

Edhe pse ata u ndanë në prill, duke se ish-çifti po përpiqet të mbajë marrëdhënie miqësore, pasi aktorja poashtu filloi ta ndiqte në Instagram.

Image

Burime konfirmuar për Page Six, se çifti u nda pas disa muajsh në lidhje për shkak të mënyrës së jetesës publike të Davidson.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...