Më në fund: Blero dhe Afrona japin lajmin e shumëpritur - Bota Sot
Më në fund: Blero dhe Afrona japin lajmin e shumëpritur

Mediale Vip

Më në fund: Blero dhe Afrona japin lajmin e shumëpritur

Më: 22 maj 2019 Në ora: 08:31
Blero dhe Afrona

Këngëtari, Blero dhe e fejuara e tij Afrona Dika pritet këtë vit ta kurorëzojë dashurinë e tyre disavjeçare. Madje ata duket se kanë bërë edhe përgaditjet.

Ndonësë s’dihet ende data e dasmës së tyre, Blero përmes një fotografie ka treguar se dasma është shumë afër.

Ai ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet veshur me një kostum, ndërsa i ka shkruar Afronës: Unë jam gati!

Siç duket ky do të jetë kostumi që Blero do të bëhet dhëndërr.

Kujtojmë që këngëtari ka qenë i martuar edhe me aktoren Teuta Krasniqi me të cilën ka edhe një vajzë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...