Eli Fara feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush - Bota Sot
Eli Fara feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush

Mediale Vip

Eli Fara feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjeç mbush

Më: 22 maj 2019 Në ora: 09:54
Eli Fara

Ditën e sotme këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Eli Fara feston ditëlindjen.

Ajo ka vendosur ta festojë pranë familjes dhe miqëve të ngushtë në Frankfurt.

Eli dukej shumë e lumtur dhe e surprizuar në momentin kur një djalë afrohet me tortë në duar, teksa të gjithë këndojnë këngën tipike të një feste ditëlindeje.

“Frankfurt, gëzuar ditëlindjen për mua. Kohë me familjen”, ka shkruar Eli në videon e publikuar në ‘Instastory’, duke zbuluar kështu se ndodhet pranë njerëzve të zemrës.

Vajza e saj nuk duket në tavolinë, por ka vendosur t’i bëjë një urim publik nënës së saj, duke publikuar të njëjtën video dhe duke shkruar:

“Shpirt i motrës ti. Të bëhesh 100 vjeç mam, të dua”.

E lumtur pranë familjarëve  Eli Fara sot ka festuar 52 vjetorin e ditëlindjes së saj.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...