Për Linda Halimin, vera tashmë ka filluar - Bota Sot
Për Linda Halimin, vera tashmë ka filluar

Mediale Vip

Për Linda Halimin, vera tashmë ka filluar

Më: 22 maj 2019 Në ora: 10:29
Linda Halimi

Linda Halimi po shijon ditët me diell.

Linda Halimi ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën shfaqet duke marrë rreze dielli.

Këngëtarja, e cila pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë, ka shkruar “Vera është këtu”.

Image

Për ndryshe, Linda dhe partneri i saj, Big D, janë bekuar me një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar Kaimana.

Menjëherë pas lindjes, këngëtarja i ka rikthyer linjat trupore dhe duket për mrekulli.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...