Elvana Gjata ndryshon look, fansat : Ske identitet... - Bota Sot
Elvana Gjata ndryshon look, fansat : Ske identitet...

Mediale Vip

Elvana Gjata ndryshon look, fansat : Ske identitet...

Më: 22 maj 2019 Në ora: 10:56
Elvana Gjata

Pas suksesit të ‘Dy Gisht Mjaltë’ në trevat shqiptare, destinacioni i radhës është Viena.

Dhe dtiën e djeshme Elvana ka publikuar një foto ku shfaqet më e ëmbël se kurrë me flokët kaçurrela të dendura, një nga transformimet më drastike që ka realizuar.

Këngëtarja nuk ka bërë me dije pse është rikthyer sërish tek kjo pamje, por mbase bëhet fjalë për një këngë të re.

Këngëtarja mori shumë komplimenta nga fansat të cilët duket se e pëlqejnë shumë me kaçurrela, por sigurisht që nuk mund të mungonin dhe ata fansat kritikë që s’u shpëton asgjë.

Komentet e tyre ishin të gjitha si akuza që i thonë se kopjon gjithmonë Beyonce ose Jennifer Lopez dhe që edhe pse ka shumë vite në treg s’ka identitet.

Komentet mund t’i shihni më poshtë:

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...