Sara Hoxha publikon foton e adhurueshme me të birin - Bota Sot
Sara Hoxha publikon foton e adhurueshme me të birin

Mediale Vip

Sara Hoxha publikon foton e adhurueshme me të birin

Më: 22 maj 2019 Në ora: 11:42
Sara Hoxha, Ledioni dhe London Noor

Vajza e themeluesit të Top Media, Dritan Hoxha, Sara Hoxha, prej kohësh është bërë pjesë e mediave rozë.

Jo aq për ndonjë rol në jetën aktive të televizionit, se sa për jetën e saj private, pas lidhjes dhe martesës me prezantuesin Ledion Liço.

Sara, Ledioni dhe djali i tyre ndodhen me pushime, ku nuk kanë kursyer edhe postimet e fotove.

Ka qenë Sara ajo që ka publikuar një fotografi të adhurueshme me të birin, ku shihen në pishinë, teksa vogëlushi puth delfinin.

Sara dhe prezantuesi Ledion Liço, u bënë prindër të të voglit London Noor, më 13 dhjetor të vitit 2016. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...