Beckham për herë të parë në tepihun e kuq me të dashurën e re - Bota Sot
Beckham për herë të parë në tepihun e kuq me të dashurën e re

Mediale Vip

Beckham për herë të parë në tepihun e kuq me të dashurën e re

Më: 22 maj 2019 Në ora: 14:24
Brooklyn Beckham dhe Hana Cross

Në premierën e filmit Once Upon A Time në Hollywood në Kanë, për herë të parë ka parakaluar në një tepih të kuq, Brooklyn Beckham së bashku me të dashurën e tij të re Hana Cross.

Përkundër problemeve me të cilat përballeshin më parë, çifti nuk hezitoi të tregonte romancën e tyre për të gjithë ata që erdhën në festivalin prestigjioz të filmit.

Çifti u pa për herë të parë në një rikthim romantik në nëntor të vitit të kaluar, në Hyde Park të Londrës.

Pas kësaj dalje, çifti mori pjesë së bashku në shumë ngjarje, por kjo është hera e parë që ata u shfaqën së bashku në tepihun e kuq.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...