‘Sa t’ka plaka hala n’Zvicër mos ta nin ty’ - Bota Sot
‘Sa t’ka plaka hala n’Zvicër mos ta nin ty’

Mediale Vip

‘Sa t’ka plaka hala n’Zvicër mos ta nin ty’

Më: 22 maj 2019 Në ora: 14:44
Mozzik dhe Loredana

Mozzik ka publikuar një imazh ku ka treguar se do sjellë projektin e ri muzikor.

Ai ka marrë komente të shumta nga ndjekësit si dhe fansat e tij. Edhe pse kanë kaluar disa ditë që nga akuzat se reperi bashkë me Loredanën ua kanë marrë 900 mijë franga një çifti zviceran ndjekësit nuk e kanë harruar.

Krahas komenteve pozitive që Mozzik i ka marrë për projektin e ri që do publikojë kishte edhe prej atyre jo të dëshirueshme.

Image

Këngën që ai do ta publikojë mban titullin ‘Milionat’, një ndjekës i ka shkruar: ‘Sa t’ka plaka hala n’Zvicer mos ta nin ty’.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...