Moderatorja e njohur tregon moshën që është lidhur për herë të parë - Bota Sot
Moderatorja e njohur tregon moshën që është lidhur për herë të parë

Mediale Vip

Moderatorja e njohur tregon moshën që është lidhur për herë të parë

Më: 22 maj 2019 Në ora: 14:47
Donja Mema

Moderatorja e njohur Donja Mema pas mbylljes me sukses të programit ‘The Voice Kids’ tani ka vendosur t’ju kushtoj disa kohë ndjekësve të saj.

Së fundmi, moderatorja ka postuar në Instastory një pjesë të rubrikës “Ask me a question”, ku ka zbuluar për fansat e saj shumë gjëra rreth jetës së saj private.
Mes shumë postimeve të saj, pyetja që mori më shumë vëmendje ishte e një ndjekësi i cili ka bërë pyetjen:

“Kur je lidhur për herë të parë?” Moderatorja nuk ka vonuar shumë dhe është përgjigjur:

“17 vjeç”- duke e shoqëruar këtë koment bashkë me një foto të adoleshencës së saj.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...