Eva Longoria dhe Jose Baston kremtojnë trevjetorin e martesës në Kanë - Bota Sot
Eva Longoria dhe Jose Baston kremtojnë trevjetorin e martesës në Kanë

Mediale Vip

Eva Longoria dhe Jose Baston kremtojnë trevjetorin e martesës në Kanë

Më: 22 maj 2019 Në ora: 19:40
Eva Longoria

Aktorja amerikane Eva Longoria dhe bashkëshorti i saj, Jose Baston, festuan përvjetorin e tretë të martesës gjatë qëndrimit të tyre në Festivalin e Filmit në Kanë, ku midis shumë mysafirëve morën pjesë në hapjen ceremoniale të një prej festivaleve më prestigjioze të filmit në botë.

Jose, i cili ka tre fëmijë nga një martesë e mëparshme, thotë me krenari se gruaja e tij, Eva, përfaqëson shtyllën e familjes dhe në saje të djalit të saj Santiago, nuk i ndan fëmijët e tij.

Çifti pas një ceremonie zyrtare, vendosi të festonte jubileun e madh duke shkuar në restorantin e tyre të preferuar "Bruno" në Saint Tropez, ku ata patën rastin të përmbledhin tre vjet dashuri në atmosferën intime, e cila duke gjykuar nga buzëqeshjet e tyre, nuk ishte kurrë më e fortë.

"Unë jam në restorantin tim të preferuar në botë", tha Eva.

Gjatë mbrëmjes, disa nga miqtë e tyre u bashkuan me familjen, të cilët gëzonin kënaqësitë më të mira të kuzhinierëve më të mirë francezë, ndërsa përpjekjet e Eva u bënë për ta bërë atmosferën të relaksuar gjatë këtij takimi.

Ndryshe, Eva dhe Jose u martuan tre vjet më parë në një ceremoni romantike të mbajtur në Meksikë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...