Arton Shefkiu sërish një rol te super seriali shqiptar - Bota Sot
Arton Shefkiu sërish një rol te super seriali shqiptar

Mediale Vip

Arton Shefkiu sërish një rol te super seriali shqiptar

Nga: Maksim Gjokaj Më: 22 maj 2019 Në ora: 20:37
Arton Shefkiu

Ai tashmë është një personazh i njohur e ku vetëm pak ditë më parë ka qenë në Antalia së bashku me aktorët e serialit "Çka ka shpia".

E kemi fjalën për Arton Shefkiu, pronar i Shefkiu BAU sërish është bërë pjesë e këtij seriali të njohur ku kanë xhiruar në Turqi një pjesë e duket se Artonit që është edhe bashkëpronar i diskos së njohur Boleros 2 në Zurich ( ku kjo është dhe sponsor i serialit) po i shkon shumë mirë roli ai aktor.BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...