Ryva Kajtazi duket joshëse edhe elegante në postimin e fundit - Bota Sot
Ryva Kajtazi duket joshëse edhe elegante në postimin e fundit

Mediale Vip

Ryva Kajtazi duket joshëse edhe elegante në postimin e fundit

Më: 22 maj 2019 Në ora: 21:21
Ryva Kajtazi

Ryva Kajtazi duket joshëse në foton e fundit.

Këngëtarja Ryva Kajtazi në llogarinë e saj në Instagram i ka publikuar disa foto në të cilat përveç elegante duket edhe joshëse.

Këto foto janë shkëputur nga videoklipi i saj i fundit ‘Santorini’, këngë kjo e cila e riktheu fuqishëm këngëtaren.

Në një prej postimeve fustani i hapur i ka zbuluar pothuajse komplet këmbën dhe ngjyrat që ka zgjedhur e bëjnë të duket shumë e freskët e verore.

Ryva ndër të tjera është fokusuar në familje dhe rritjen e vajzës me të cilën po e kalon të gjithë kohën e lirë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...