Zoe Kravitz bëhet gati për martesë - Bota Sot
Zoe Kravitz bëhet gati për martesë

Mediale Vip

Zoe Kravitz bëhet gati për martesë

Më: 23 maj 2019 Në ora: 18:44
Aktorja Zoe Kravitz

Aktorja Zoe Kravitz dhe partneri i saj, Karl Glusman, kohët e fundit u betuan për një dashuri të përjetshme dhe gjithçka u bë në fshehtësi të madhe.

Çifti u fejua në shkurt dhe për më pak se një muaj, planifikojnë të organizojnë  martesën në Francë, por të gjitha detajet rreth festimit janë ende sekrete.

Ajo në një bisedë për revistën Rolling Stone foli për fejesën e tyre për herë të parë, duke vënë në dukje se Karl kishte në plan të fejoheshin në Paris, por përfundimisht zgjodhi dhomën e tyre të jetës për të vendosur unazën besnike në dorën e saj.

Zoe tashmë ka zgjedhur një veshje të veçantë të dasmës, një fustan të thjeshtë të bardhë, një palë vathë, një çantë elegante të zezë dhe taka të zeza me stil të lartë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...