Vajza e Ardit Gjebreas shkëlqen në festën e shkollës, cfarë zhdërvjellësie në skenë!!! - Bota Sot
Vajza e Ardit Gjebreas shkëlqen në festën e shkollës, cfarë zhdërvjellësie në skenë!!!

Mediale Vip

Vajza e Ardit Gjebreas shkëlqen në festën e shkollës, cfarë zhdërvjellësie në skenë!!!

Më: 23 maj 2019 Në ora: 18:45
Ardit Gjebre me vajzen e tij

Kemi pasur rastin ta shohim sesa e ngushtë është marrëdhënia mes tyre; Arditi e tregon gjithmonë dashurinë për të birin, por Anën, si vajzë dhe si më e vogël që është e ka pikë të dobët.

Megjithatë, ka dhe dicka tjetër që I lidh at e bijë: dashuria për skenën. Moderatori e mori së fundi të performonin së bashku gjatë festivalit ‘Kënga Magjike 2019’ me këngën ‘Për ty’. Tani, vogëlushja ka shkëlqyer në një festë të shkollës ku ka kërcyer nën tingujt e muzikës indiane.

Ana shfaqet shumë e sigurtë në skenë, dhe këtë lloj talenti, e dimë të gjithë se nga e ka marrë!!

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...