Albatrit Muqiqi sjell këngë të re me këtë artist? - Bota Sot
Albatrit Muqiqi sjell këngë të re me këtë artist?

Mediale Vip

Albatrit Muqiqi sjell këngë të re me këtë artist?

Më: 25 maj 2019 Në ora: 20:43
Albatrit Muqiqi

Albatrit Muqiqi paralajmëron ndejkësit për një bashkëpunim me babain e tij.

Me një fotografi të publikuar në Instagram këngëtari ka pyetur ndjekësit e tij nëse janë pro një bashkëpunimi mes Albatrit dhe Nysret Muqiqit për një këngë të re.

Por ende nuk ka ndonjë konfirmim nëse një duet i tillë do të finalizohet.

Image

Muaj më parë 27 vjeçari kishte publikuar videoklipin e tij të fundit ‘Nuk e meriton’ dhe numëron mbi një milion klikime në Youtube.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...