Pas planeve për martesë, Jonida Vokshi jep lajmin e bukur - Bota Sot
Pas planeve për martesë, Jonida Vokshi jep lajmin e bukur

Mediale Vip

Pas planeve për martesë, Jonida Vokshi jep lajmin e bukur

Më: 25 maj 2019 Në ora: 20:56
Jonida Vokshi

Rreth një javë më parë aktorja e njohur Jonida Vokshi ka qenë e ftuar në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ku ka shpalosur shumë të pathëna nga jeta e saj private.

Për herë të parë ajo e bëri publike lidhjen me aktorin dhe producentin nga Kosova, Besnik Krapi, të cilët shumë shpejt edhe do të martohen.

Pas udhëtimeve të njëpasnjëshme nga Tirana në Prishtinë, Besniku nuk ka qenë arsyeja e vetme e saj, po edhe disa punë të tjera.

Jonida ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram se këtë do të jetë moderator e festivalit PriFest.

Për të është hera e tretë që të jetë pjesë e kësaj skene e cila mbahet mes datave 16-22 Korrik.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...