Fero dhe Ghetto Geasy bëhen bashkë për një duet? - Bota Sot
Fero dhe Ghetto Geasy bëhen bashkë për një duet?

Mediale Vip

Fero dhe Ghetto Geasy bëhen bashkë për një duet?

Më: 25 maj 2019 Në ora: 21:48
Geti, Fero

Fansat e hip hopit le të bëhen gati për një super bashkëpunim.

Me fotografinë e fundit të publikuar Fero i dha edhe një hov më të madh zërave se reperin nga Gjilani mund ta shohim me Ghetto Geasyn në një bashkëpunim.

Padyshim se ky do të ishte një nga hitet e kësaj vere.

Kohë më parë është folur për një kalim të 21 vjeçarit në labelin e ‘Babastars’, dhe tani kjo fotografi e publikuar nga gjilanasi ku shihet me reperin Ghetto Geasy i japin kahje tjetër thashethemeve.

Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...