Ronela Hajati pozon nga krevati - Bota Sot
Ronela Hajati pozon nga krevati

Mediale Vip

Ronela Hajati pozon nga krevati

Më: 25 maj 2019 Në ora: 23:51
Ronela HajatiRonela Hajati

Këngëtarja ka provokuar me fotografinë e fundit.

Këngëtarja shqiptare në fotografinë e fundit të publikuar në Instagram duket shumë seksi, në pjesën e sipërme e veshur me një sako, ndërsa këmbët e saj nuk i lënë vend imagjinatës.

Në fotografinë e ndarë ajo kishte lënë këtë shkrim ‘Me që ka protestë, (coming soon) shumë shpejtë’ ndoshta ky ishte një paralajmërim se këngëtarja do vie me një këngë të re.

‘Pa dashni’ titullohet projekti i fundit i saj dhe numëron mbi dy milion klikime në Youtube.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...