Të ka pëlqyer ndonjëherë i dashuri i motrës? Flaka jep përgjigjen epike - Bota Sot
Të ka pëlqyer ndonjëherë i dashuri i motrës? Flaka jep përgjigjen epike

Mediale Vip

Të ka pëlqyer ndonjëherë i dashuri i motrës? Flaka jep përgjigjen epike

Më: 25 maj 2019 Në ora: 23:57
Dy motrat, Flaka dhe Qëndresa Krelani

Dy motrat, Flaka dhe Qëndresa Krelani të ftuara mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” u bënë pjesë edhe e një pyetësori që zbuloi shumë për marrëdhënien e tyre me njëra-tjetrën. Një prej pyetjeve që iu drejtua vajzave ishte nëse u ka pëlqyer ndonjëherë i dashuri i motrës tjetër.

“Nuk e kemi pasur atë luks o zemër”, u përgjigj Flaka duke qeshur.

“Kemi shije shumë të ndryshme. Flaka ka më shumë shije se unë. Mua më pëlqejnë meshkujt e shëmtuar. Bukuria është për femrat, mashkulli duhet të vijë era djersë”, u shpreh Qëndresa duke shkaktuar shumë të qeshura.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...