Ja shifra marramendëse që paguan Rihanna në javë për shtëpinë - Bota Sot
Ja shifra marramendëse që paguan Rihanna në javë për shtëpinë

Mediale Vip

Ja shifra marramendëse që paguan Rihanna në javë për shtëpinë

Më: 26 maj 2019 Në ora: 07:53
Rihanna

Rihanna, ka një vit që është shpërngulur në Londër. Askush nuk e dinte. E nëse nuk do ta zbulonte vetë këtë sekret, sërish nuk do ta dinim se ajo ka një shtëpi të re. Në një intervistë për “New York Times”, ylli i Pop-it dhe modës e zbuloi këtë fakt teksa tha se po e shijon jetën e saj në kryeqytetin britanik.

Ajo shtoi se ka shkuar atje për të qenë më pranë ekipit që punojnë për kompaninë e saj të modës, “Fenty”. Aktualisht këngëtarja me famë botërore po jeton në një shtëpi me qira, dhe nga fotografitë e publikuara nga mediat e huaja duket se banesa është një mrekulli. Shtëpia e bardhë 4-katëshe ka 7 dhoma gjumi, palestër dhe një kopsht me pamje përrallore.

Por sa paguan Rihanna? 16 mijë paund në javë!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...