Afërdita Dreshaj marton vëllain, e gjithë vëmendja te modelja dhe motra e saj - Bota Sot
Afërdita Dreshaj marton vëllain, e gjithë vëmendja te modelja dhe motra e saj

Mediale Vip

Afërdita Dreshaj marton vëllain, e gjithë vëmendja te modelja dhe motra e saj

Më: 26 maj 2019 Në ora: 10:43
Afërdita dhe Jehona Dreshaj

Afërdita Dreshaj përmes llogarisë së saj ka treguar se ka martuar vëllain e saj.

Modelja e njohur ka publikuar imazh dhe video nga ceremonia martesore ku përveç nuses dhe dhëndrit vëmendje morën edhe ajo dhe motra e saj Jehona.

Të veshura me fustane të njëjtë dy motrat Dreshaj kanë shkëlqyer derisa dukeshin të lumtura për martesën e vëllait të tyre.

“Vëllai im u martua! Urime për vëllain tim dhe motrën time të re” ka shkruar Afërdita.

Së bashku me Afërditën, i pranishëm në dasmë ishte edhe bashkëshorti i saj, Jakub Kindl.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...