Martohet aktori i njohur Jacob Zachar - Bota Sot
Martohet aktori i njohur Jacob Zachar

Mediale Vip

Martohet aktori i njohur Jacob Zachar

Më: 26 maj 2019 Në ora: 10:51
Jacob Zachar është martuar me aktoren Brittany Saberhagen

Aktori i njohur, Jacob Zachar, është martuar dje në një ceremoni private me aktoren Brittany Saberhagen.

Këtë e bëri të ditur ekskluzivisht për People vet aktori duke thënë që janë martuar në prani të miqve dhe familjarëve.

“Brittany dhe unë kemi lidhur sot kurorë para të gjithë miqve dhe familjarëve. Do të vallëzojmë pa u ndalur”, tha Zachar për People.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...