Sherr mes Brooklyn Beckham dhe të dashurës në Kanë, i ndajnë rojet e sigurisë - Bota Sot
Sherr mes Brooklyn Beckham dhe të dashurës në Kanë, i ndajnë rojet e sigurisë

Mediale Vip

Sherr mes Brooklyn Beckham dhe të dashurës në Kanë, i ndajnë rojet e sigurisë

Më: 26 maj 2019 Në ora: 10:56
Brooklyn Beckham, Hana Cross

Rojet e sigurimit raportohet se janë detyruan të ndanin Brooklyn Beckham dhe të dashurën e tij Hana Cross në Kanë pas një sherri të madh mes tyre.

Hana thuhet se goditi djalin e Victoria Beckham gjatë Festivalit të Filmit në Kanë.

Çifti ka pasur një seri debatesh së fundmi, duke lënë të shqetësuar David dhe Victoria Beckham për marrëdhënien e tyre të paqëndrueshme.

Brooklyn dhe modelja 22-vjeçare raportohet se po shijonin një drekë në hotelin Martinez kur shpërtheu debati.

Dëshimtarët thonë se dëshuan ulërima dhe të qara. Hana u përball me Brooklyn duke e qëlluar me shpullë dhe siguria hyri brenda për ti ndarë.

Sipas raportimeve David dhe Victoria u kontaktuan dhe janë të vetëdijshëm për incidentin.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...