Genta Ismajli gjysmë e zhveshur në ballkon,”komshinjtë në hall” - Bota Sot
Genta Ismajli gjysmë e zhveshur në ballkon,”komshinjtë në hall”

Mediale Vip

Genta Ismajli gjysmë e zhveshur në ballkon,”komshinjtë në hall”

Më: 26 maj 2019 Në ora: 10:59
Genta Ismajli

Genta Ismajli ka provokuar nga ballkoni.

Këngëtarja Genta Ismajli aktualisht ndodhet në Chicago dhe nga atje me ndjekësit po ndan imazhe nga më të ndryshmet.

Bazuar në to shihet se Genta është duke u argëtuar pafund. Këngëtarja në Instagram e ka publikuar edhe një foto të cilën e ka realizuar në ballkon dhe duket tejet joshëse gjysmë e zhveshur.

Genta ndryshe po e shijon suksesin e projekt të fundit muzikor.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...