Moby i kërkon falje Natalia Portman pas pretendimeve se ishin në lidhje - Bota Sot
Moby i kërkon falje Natalia Portman pas pretendimeve se ishin në lidhje

Mediale Vip

Moby i kërkon falje Natalia Portman pas pretendimeve se ishin në lidhje

Më: 26 maj 2019 Në ora: 11:28
Moby i kërkon falje Natalia Portman

Këngëtari amerikan, Moby, para pak jave kishte publikuar librin e tij më të ri autobiografinë “Then It Fell Apart” .

Në këtë libër këngëtari kishte shkruar se kishte dalë në takim të dashurisë me aktoren e njohur, Natalie Portman.

Portman në një intervistë deklaroi se ajo nuk kishte pasë asnjë lidhje të dashurisë dhe as takim më 1999 me këngëtarin Moby.

Me anë të një postimi në Instagram këngëtari i kërkoi falje aktores duke i thënë që nuk ka bërë që në librin e tij ka thënë se ka qenë i dashuri i saj.

“Pas një kohe kam vërejt se të gjitha kritikat për librin tim lidhur me Natalia Portman vlejnë”.

“Unë e admiroj Natalian i kërkojë falje për akuzat që i kam bërë asaj”, ka shkruar Moby në Instagram.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...