Çifti i njohur në pritje të fëmijës së pestë - Bota Sot
Çifti i njohur në pritje të fëmijës së pestë

Mediale Vip

Çifti i njohur në pritje të fëmijës së pestë

Më: 26 maj 2019 Në ora: 11:31
David Tennant dhe gruaja e tij Georgia Moffett

David Tennant dhe gruaja e tij Georgia Moffett, janë duke u përgatitur për të mirëpritur fëmijën e tyre të pestë.

“E di, pesë janë shumë”, tha ish aktori pasi James Corden zbuloi lajmin të mërkurën në “The Late Late Show”.

Tennant 48 vjeçar dhe Moffet 34, u takuan gjatë realizimit të “Doctor Who” dhe u fejuan në vitin 2011.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...