Kanye West flet për nënën e ndjerë - Bota Sot
Kanye West flet për nënën e ndjerë

Mediale Vip

Kanye West flet për nënën e ndjerë

Më: 26 maj 2019 Në ora: 11:36
Kanye West me nënën

Në një pjesë të shkurtër të intervistës së David Letterman me Kanye West, që transmetohet të premten e ardhshme, gruaja e reperit, Kim Kardashian West, ndau pjesën prekëse kur artisti flet për nënën e tij Donda, e cila vdiq në vitin 2007.

“Kjo do të ishte koha më e mirë e jetës së saj. Që këta fëmijë të vrapojnë rreth shtëpisë së saj. Më kujtohet nëna ime se si ma bleu një ari me shumë ngjyra”.

“Por ajo është këtu me ne dhe na udhëzon”, thotë West më tej.

Gjatë intervistës, reperi flet edhe për muzikën, modën, ‘zënkën’ e tij me Drake dhe mbështetjen e tij për Presidentin Trump.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...