Pasi ngacmoi Oriola Marashin, ylli botëror ndjek në Instagram këtë pornostare shqiptare! - Bota Sot
Pasi ngacmoi Oriola Marashin, ylli botëror ndjek në Instagram këtë pornostare shqiptare!

Mediale Vip

Pasi ngacmoi Oriola Marashin, ylli botëror ndjek në Instagram këtë pornostare shqiptare!

Më: 26 maj 2019 Në ora: 12:55
Alby Rydes, Oriola Marashi, Nicky Jam

Oriola Marashi është një prej vajzave më seksi dhe të komentuara në showbizz-in shqiptar dhe gjtihmonë di se si të qëndrojë në qendër të vëmendjes qoftë me fotot e saj seksi po ashtu dhe me komentet epike që shkëmben me ndjekësit e saj.

Që Oriola “tërbon” jo vetëm djemtë shqiptarë dihet, madje edhe yjet me famë botërore.

I tillë është Nicky Jam, i cili i ka dërguar modeles një zemër në Instadirect, pasi i bëri ‘follow’ dhe modelja shqiptare nuk mund ta linte pa përgjigje. Oriola i ktheu një përgjigje epike në shqip: “Nik si t’kam?”

Mirëpo si duket nuk është Oriola nuk është e vetmja shqiptare që Nicky pëlqen pasi ai ndjek edhe shqiptaren e famshme të filmave me pullë të kuqe. Bëhet fjalë për Alby Rydes, e cila para pak muajsh u bë nënë dhe në median shqiptare u përfol se ky fëmijë ishte i Flor Mumajesit, por kjo gjë u zbulua se ishte thjesht një gënjeshtër.

Kujtojmë që Nicky Jam ka bashkëpunuar me këngëtaren shqiptare Era Istrefi për të nxjerrë himnin e Botërorit “Rusi 2018”. Gjithashtu ju themi se Nicky Jam ndjek edhe Noizy-n, Dua Lipa-n si dhe Era Istrefin.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...