Besnik Qaka zbulon detaje nga kënga e re - Bota Sot
Besnik Qaka zbulon detaje nga kënga e re

Mediale Vip

Besnik Qaka zbulon detaje nga kënga e re

Më: 26 maj 2019 Në ora: 14:43
Besnik Qaka

Grupi i njohur shqiptar, NRG Band ka paralajmëruar këngën e tyre më të re. Vokalisti i këtij grupi, Besnik Qaka, ka treguar detaje rreth kësaj kënge. “Kënga ka temë ndarjen. Besoj që javën tjetër është gati të lansohet.”, ka thënë Qaka duke dashur që titullin e këngës ta lë befasi për publikun.

Këngën e ka kompozuar vetë Besniku, ndërsa për orkestrimin është përkujdesur Alandy si dhe tekstin e këngës e ka shkruar Muma.

Pak nga klipi i kësaj kënge, NRG Band e ka zbuluar edhe përmes një video të publikuar në rrjetin social, Instagram, ku numërojnë mbi katër mijë ndjekës. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...