Lori ka ditëlindjen, një Star si ajo - Bota Sot
Lori ka ditëlindjen, një Star si ajo

Mediale Vip

Lori ka ditëlindjen, një Star si ajo

Nga: Maksim Gjokaj Më: 26 maj 2019 Në ora: 16:08
Lori

Ajo është artistja më e kërkuar e që të gjithë e duan por sot ka një ditë të veçantë.

Kjo është këngëtarja Lori e cila sot është bombarduar me urime pasi të gjithë e duan nga kolegët e shumtë e deri te mijëra fansa. Do të thoni ju sa vite i bën?

Kureshtje e gabuar kur një artiste e thjeshtë dhe e bukur si ajo nuk pyetet kurrë për moshë.Urime dhe nga ne Lori vetëm lumturi dhe hite të urojmë!. /BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...