Rita Ora tregon të vërtetën në lidhje me Liam Payne - Bota Sot
Rita Ora tregon të vërtetën në lidhje me Liam Payne

Mediale Vip

Rita Ora tregon të vërtetën në lidhje me Liam Payne

Më: 26 maj 2019 Në ora: 18:57
Rita Ora dhe Liam Payne

Kohëve të fundit është folur shumë për një lidhje mes dy këngëtarëve.

Rita Ora është emër shumë i pranishëm në mediat rozë për jetën e saj private.

Rita Ora është supozuar se ka qenë e lidhur me meshkuj të njohur të shoubizit siç janë, Bruno Mars, Rob Kardashian dhe Asap Rocky.

E tani është raportuar se ajo po lidhet edhe me emrin e Liam Payne, pasi dyshja janë parë kohëve të fundit nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Por këngëtarja ka hedhur këto hipoteza poshtë duke thënë se ajo dhe Liam janë thjesht miq dhe asgjë më shumë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...