Modelja e njohur, “çmend” në setin e fundit fotografik - Bota Sot
Modelja e njohur, “çmend” në setin e fundit fotografik

Mediale Vip

Modelja e njohur, “çmend” në setin e fundit fotografik

Më: 28 maj 2019 Në ora: 23:59
Abigail Ratchford

Modelja amerikane Abigail Ratchford, është një nga femrat më të ndjekura në rrjetet sociale.

Kjo për shkak të fotografive “të nxehta” dhe provokuese që ajo publikon.

26-vjeçarja ka postuar së fundmi një set “të nxehtë” fotografik në Instagram, duke zënë hapësirën në të gjitha mediat rozë.

Image

Komentet ndaj fotove kanë qenë të shumta.

Abigail ndiqet nga më tepër se 9 milionë ndjekës në Instagram.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...