Drake ironizon me basketbollistin e njohur të Golden State - Bota Sot
Drake ironizon me basketbollistin e njohur të Golden State

Mediale Vip

Drake ironizon me basketbollistin e njohur të Golden State

Më: 31 maj 2019 Në ora: 12:03
Drake

Drake në ndeshjen e djeshme u kap nga kamerat gjatë një konflikti me Steph Curry.

Drake njihet si një fans i flaktë i sportit të basketbollit, ai së fundmi ishte i pranishëm në ndeshjen mes Golden State dhe Toronto-s.

Gjatë ndeshjes reperi pat një konflikt verbal me yllin e skuadrës së Golden State Steph Curry.

32 vjeçari u tregua edhe më ironizues me videon e publikuar në Instagram, ku shihet teksa i heq basketbollistit nga flokët diçka që ai e konsideron garzë.

Në videon e publikuar ai la këtë shkrim: “Garza e Steph Curry në shitje, mund ta gjeni në llogarinë time në Ebay”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Steph Curry hair lint for sale on my eBay right now!!! username: DraymondShouldntWear23

A post shared by champagnepapi (@champagnepapi) on

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...