"She is coming" me prezervativ - Bota Sot
"She is coming" me prezervativ

Mediale Vip

"She is coming" me prezervativ

Më: 3 qershor 2019 Në ora: 14:59
Miley Cyrus

Këngëtarja Miley Cyrus feston lansimin e albumit të ri "She is coming", për të qëndruar besnik ndaj stilit të saj kontrovers, me shitjet e albumeve dhe prezervativët.

Në fakt, në albumin e ri ndodhet një prezervativ dhe shkarkimi digjital i albumit, kështu që gjatë dëgjimit të këngëve të saj, të gjithë mund të gëzojnë seks të sigurt.

Në dyqan online ju gjithashtu mund të merrni bluza, posterë dhe suvenir të ndryshme, nëse tashmë prezervativët nuk janë ata që dëshironi.

Ndoshta Miley në këtë mënyrë donte t'i tregonte të gjithëve të praktikonin seksin e sigurt në mënyrën e vet. Sidoqoftë, një veprim shumë interesant.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...