Kida në Turqi për videon e këngës së re - Bota Sot
Kida në Turqi për videon e këngës së re

Mediale Vip

Kida në Turqi për videon e këngës së re

Më: 3 qershor 2019 Në ora: 21:05
Kida

Dy javë më pare solli këngën më të re para publikut të titulluar, “Deja Vu”.

Tashmë po shijon sukseset e këngës së fundit, të cilët e publikoi në bashkëpunim me Lyircal Son.

Bukuroshja ditët e fundit po gjendet në shtetin turk, ku po shijon plazhet fantastike të këtij vendi.

Megjithatë, këngëtarja duket se po e shfrytëzon rastin edhe në xhirimin e vidoes së më të re të saj.

Kështu së paku ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale kreatorja dhe stilistja, Diana Qerimi, e cila ka ndarë edhe për ndjekësit disa imazhe të zeshkanes.

Ndryshe, kënga e fundit e këngëtares deri më tani është shikuar mbi shtatë milionë here në YouTube. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...