Ledri uron festën e Bajramit me një super lajm - Bota Sot
Ledri uron festën e Bajramit me një super lajm

Mediale Vip

Ledri uron festën e Bajramit me një super lajm

Më: 4 qershor 2019 Në ora: 11:55
Ledri Vula

Ledri ka një befasi sot për fansat!

Ledri sot publikon projektin e ri.

Reperi uroi festën e Fitër Bajramit me një superlajm.

Vula njoftoi fansat e tij se sot në ora 12:00 do të publikojë projektin më të ri, me titull “Rio”.

Tekstin e këngës e ka shkruar Ledri, muzikën e ka bërë Ertug, ndërsa aranzhimin dhe prodhimin REDBOX Entertainment.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...