Kapiteni i kryeqytetasve në pritje të ëmbël, do të bëhet baba - Bota Sot
Kapiteni i kryeqytetasve në pritje të ëmbël, do të bëhet baba

Mediale Vip

Kapiteni i kryeqytetasve në pritje të ëmbël, do të bëhet baba

Më: 5 qershor 2019 Në ora: 00:40
Koke, Beatriz Espejel

Kapiteni i Atletico Madrid, Koke dhe e dashura e tij, Beatriz Espejel janë në një pritje të ëmbël.

Çifti është në pritje të një fëmijë.

Lajmi është pohuar si nga Koke ashtu edhe nga Espejel. Aktualisht çifti ndodhet me pushime në Dubai, teksa kjo do të jetë hera e parë që do të bëhen prindër. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...