Flaka Krelani “godet” kolegët: Nuk hyj në kredi si te tjerët për të blerë klikime - Bota Sot
Flaka Krelani “godet” kolegët: Nuk hyj në kredi si te tjerët për të blerë klikime

Mediale Vip

Flaka Krelani “godet” kolegët: Nuk hyj në kredi si te tjerët për të blerë klikime

Më: 5 qershor 2019 Në ora: 12:58
Flaka Krelani

Këngëtarja Flaka Krelani është një ndër këngëtaret më zërin më potent përsa i përket të kënduarit live.

Së fundmi këngëtarja ka qenë thirrur në emisionin e mëngjësit  ‘#gjesi’ ku ka folur për projektet e saj më të fundit si dhe për jetën private.

Gjithashtu Flaka ka folur dhe për temën e cila është kthye në një problem për artistët blerjen e kilikimeve.

E në lidhje më këtë Flaka ka treguar se nuk ka bërë kurrë kompromise për karrierën e saj dhe dëshiron që fansat dhe dëgjuesit e saj të jenë real.

“Edhe nëse veç 10 vetave ju pëlqej unë jam e lumtur sepse e di që ata 10 janë real. Unë tani në kredi nuk mundem të hyj për të blerë klikime” është shprehur ndër të tjerash këngëtarja duke nënkuptuar kështu që të shumtë janë artistët që i blejnë sot klikimet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...